OVAM ecodesign.link

Contacteer ons

Hebt u een vraag, opmerking, suggestie,...? Contacteer ons via onderstaande gegevens.

ecodesignteam_LR

Katrijn Siebens

+32 15 284 297

katrijn.siebens@ovam.be

Coördinatie team 

 

 

Miranda Geusens

+32 15 284 184

miranda.geusens@ovam.be

EHO-kit
OVAM SIS Toolkit in het onderwijs
OVAM Ecodesign PRO Award

 

Wouter Ulburghs

+32 15 284 273

wouter.ulburghs@ovam.be

OVAM SIS Toolkit
Ecolizer
Gedragsinzichten en design
 


Liesbet Van Ackeleyen

+32 15 284 152

liesbet.van.ackeleyen@ovam.be

Ecodesign Award voor studenten
Innovatiekampen
Ecolizer
Website OVAM Ecodesign.link
Onderwijs 

Evelyn Lafond

+32 15 284 181

evelyn.lafond@ovam.be

ENEC
Textiel
Ecodesign PRO Award en studenten

OVAM SIS Toolkit
Website OVAM Ecodesign.link 

 

Algemeen contact:

OVAM Ecodesign.link

Stationsstraat 110
2800 MECHELEN

ecodesign@ovam.be

Of stel uw vraag via onderstaand contactformulier:

(*) Verplicht in te vullen velden!